Regulamin

logo2

Wstępna rezerwacja nie jest rezerwacją gwarantowaną. Rezerwacja gwarantowana następuje po wpłaceniu całej kwoty rezerwacji  w terminie do 3 dni od dnia dokonania rezerwacji.

Kilka ważnych informacji:

Warunki zameldowania

 1. W formularzu rezerwacyjnym podaj orientacyjną godzinę przyjazdu.
 2. W razie jakichkolwiek zmian w terminie przyjazdu niezwłocznie skontaktuj się z nami telefonicznie. W przypadku braku kontaktu z Najemcą , Wynajmujący zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji.
 3. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji skontaktuj się z nami w celu ustalenia sposobu zameldowania.
 4. Podczas zameldowania do apartamentu zostaniesz poproszony o okazanie ważnego dokumentu tożsamości oraz wypełnienia karty meldunkowej.
 5. Opłata za rezerwację apartamentu jest pobierana z góry za cały pobyt.
 6. Gwarancją rezerwacji jest wpłata całej kwoty do 3 dni od momentu rezerwacji, jednak nie później niż w momencie zameldowania. Opłata jest bezzwrotna.

Warunki wymeldowania

 1. Poinformuj nas telefonicznie o godzinie wyjścia z apartamentu dzień przed wyjazdem. Dzięki temu proces wymeldowania będzie znacznie szybszy.
 2. Przed opuszczeniem apartamentu sprawdź, czy wszystkie urządzenia RTV i AGD są wyłączone, czy jest zakręcona woda oraz zgaszone światlo.

Warunki pobytu w apartamencie:

 1. Wymeldowanie musi nastąpić do godziny 12:00, zameldowanie 14:00 – 21:00
 2. Zameldowanie po 21:00 jest możliwe tylko w sytuacji gdy rezerwacja jest opłacona w całości przed przyjazdem
 3. Całkowity zakaz palenia w apartamentach i w kamienicy: w tym celu można wyjść na dziedziniec, gdzie jest do tego przeznaczone miejsce
 4. Cisza nocna trwa od 22:00 do 6:00 rano
 5. Apartament musi być utrzymany w czystości
 6. W apartamencie między 22:00 a 6:00 nie może przebywać więcej osób niż wcześniej zostało to ustalone w procesie rezerwacji
 7. Zakaz organizowania w apartamencie wszelakiego rodzaju imprez, wieczorów panieńskich, kawalerskich, urodzin itp.

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę na firmę to co najmniej dzień przed przyjazdem podaj nam potrzebne dane, w innym przypadku fakturę dostarczymy drogą elektroniczną.

OBIEKT MONITOROWANY CAŁODOBOWO