Pokoje

KOMFORT

Cena od 110,00 zł za noc

Przestronny, jasny i wygodny apartament. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Bardzo atrakcyjny widok na okolicę. Mieszkania usytuowane są na pierwszym lub drugim piętrze. W apartamencie nocować może od 1 do 4 osób. Podczas pobytu do dyspozycji Goście mają telewizor LCD 42 z programami NC+ oraz bezpłatny internet. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony, dzięki czemu goście mogą przygotować sobie ulubione posiłki. Możliwość zlecenia prania odzieży.


STANDARD

Cena od 110,00 zł za noc

Wygodne mieszkanie z pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką. Apartamenty znajdują się na pierwszym lub drugim piętrze. Okna apartamentu zlokalizowane są od strony dziedzińca, co powoduje, że pobyt w tym mieszkaniu jest bardzo intymny a nocowanie nawet przy otwartym oknie odbywa się w cichej atmosferze. Apartament z nowoczesnym wystrojem wnętrza, wyposażony jest w podwójne łóżko oraz rozkładaną wersalkę, co sprawia, że wygodnie nocować mogą dwie osoby. Bezpłatny internet oraz telewizja LCD 32 cale z NC+ urozmaicą pobyt w naszym obiekcie. Możliwość zlecenia prania odzieży.


DWUPOKOJOWY

Cena od 100,00 zł za noc

Apartament dwupokojowy usytuowany na pierwszym lub drugim piętrze. Przytulna atmosfera i intymny nastrój pozwolą dobrze wypocząć w podróży biznasowej i wakacyjnej. Podczas pobytu goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi oraz LCD 32 cale z NC+. Apartament składa się z salonu z pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz sypialni z podwójnym łóżkiem. Możliwość zlecenia prania odzieży.


JEDNOOSOBOWY

Cena od 80,00 zł za noc

Pokój jednoosobowy idealny na pobyt w Katowicach. Apartament posiada nowoczesny a zarazem elegancji wystrój. . Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym lub drugim piętrze i składa się z salonu oraz łazienki z prysznicem. Podczas pobytu do dyspozycji Goscię mają telewizor LCD 32 cale z programami NC+ oraz bezpłatny internet WiFi.


EKONOMICZNY

Cena od 80,00 zł za noc

Apartament ekonomiczny to połączenie pokoju hotelowego z aneksem kuchennym. Bezpłatny internet WiFi oraz telewizor LCD 32 cale z NC+ urozmaicą pobyt w naszym apartamencie. Możliwość zlecenia prania odzieży.